• iletisim@kanton.com.tr
  • Tel : +90 850 346 53 73 - Faks : +90 212 909 06 64

Mimari Görselleştirme ile projelerinizi gerçekte varmış gibi gösterebilir mimari yapıları daha iyi inşaa edersiniz. Mimari sunum ve tasarımlar giderek gelişen inşaat sektörü ile oldukça gerekli bir hizmet haline dönüştü. Mimari Görselleştirme ve mimari animasyon çalışmaları projelere pazarlama aşamasında mutlaka artı değerler katar ve mimari ofisine prestij kazandırır. Animtr ve uzman çalışma arkadaşları mimari projelerin görselleştirmeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Görselleştirme alanlarındaki tecrübe ve hızımız oldukça etkileyicidir.

Her mimari proje, mimari görselleştirme‘ye ihtiyaç duyar, bu ihtiyaç tamamen satış politikası ile ilgilidir. Autocad projesi çizilen bir mimari projeyi müşterisine 2d pafta çizimi olarak göstermek çok tercih edilen bir yöntem değildir ve projenin gerçek hayatta nasıl olacağı ile ilgili gereken mevkilere fikir aşılayamazsınız. Bunun için Es Yapı Mimarlık ile iletişime geçip, 3d görselleştirme konusunda birlikte çalışma talebinde bulunabilir paftalarınızın gerçekci renderlarını bizim tarafımızdan edinebilirsiniz. Kullandığımız 3d ve kompozisyon yazılımları sayesinde 3d mimari animasyon projelerimizi, düzgün renkler ve olması gerektiği kadar temiz çalışırız.

Mimari Görselleştirme

  • 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

    3D Animasyon ve görselleştirme‘ler mimari sunum projeleri açısından büyük önem arz etmektedir lakin müşteri yada hedef kitle sahip olacağı mimari yapıyı görmeden içi rahat etmeyecek ve heyecanlı olmayacaktır. Mimari projenizi sunacağınız kişi yada kurumları etkilemek onları büyülemek 3d animasyon ve 3d görselleştirme’den geçer. Sonuç olarak ortaya çıkacak olan mimari animasyon filmi‘nde, hareket eden insanlar, uçan kuşlar ve hareketli arabalar olacak ve 2d tasarlamış olduğunuz mimari projeniz hayat bulacaktır.