Hakkımızda

Yıllardır inşaat sektörünün kurumsal firmalarında, seçkin projelerde görev almış olan Kuzeyefe İnşaat ve Teknoloji, kurumsal yapıya bürünerek iç mekan yenileme, mağaza yenileme, inşaat, mimarlık ve cephe sistemleri konularında faaliyetlerine başlamıştır.

Kuzeyefe İnşaat ve Teknoloji, tasarım sürecinin başından yapının son detayına kadar mühendislikten asla taviz vermeden; güvenli, kaliteli, estetik, hızlı ve ekonomik çözümler üretir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, en ince detaya kadar mükemmelliği yakalamaya çalışır. Takım ruhuna önem veren dinamik kadroya ve güçlü organizasyon yapısına sahip olarak; sosyal sorumluluk bilinci içinde, bugünün ihtiyaçlarına cevap verebilecek, benzersiz projelere imza atmayı ilke edinmiştir. Edindiği tüm deneyimi çalışmalarına ve projelerine aktaran şirketimiz, yeni fikirlere ve gelişen teknolojiye daima önem vererek, yenilikçi ve araştırmacı yaşam tarzını benimsemiştir.

Tasarım ve uygulama alanlarında, teknik uzmanlık ve birikimize dayanarak güvenli, hızlı ve ekonomik çözümlerle, çalışma konularınız ve projelerinize değer katmaktan memnuniyet duyarız. Hayallerinizdeki istek ve ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilmek dileğiyle.

Misyonumuz

  • Faaliyet gösterilen alanlarda; ekonomi, estetik ve emniyetin bir arada bulunduğu kusursuz projeleri taahhüt edilen süre içinde hayata geçirmek.
  • Çevreye saygıyı ve iş güvenliğini ön planda tutarak, yüksek kalite standartlarında hizmet vermek.
  • Üstün nitelikli insan gücü istihdam ederek, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu çalışma ortamı yaratmak.
  • Hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Vizyonumuz

  • Verdiği hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini sağlamak.
  • Kaliteyi daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir, adından takdirle söz edilen, tercih edilen bir şirket olmak ve sektörde kendine üst sıralarda yer edinmek.